Ev Eşyası Depolama Nasıl Yapılır? Fiyatları Nedir?

Eşya depolama, ev sahipleri için ya da ofis sahipleri için kullanılmayan eşyaları saklamanın en pratik çözüm yöntemidir. Büyük eşyaların geniş alan kaplaması nedeniyle yeterli yere sahip olmayanlar için eşya depolama hizmetinden faydalanarak güvenle eşyaların muhafaza edilebilmesi mümkündür. Eşya boyutlarının büyükten başlayarak küçük eşyalara kadar her tipte olabileceğinden dolayı ev ve ofisler için depolama tercihi günümüzde popüler olarak tercih edilir. Değer taşıyan eşyaların doğru bir şekilde depolanabilmesi büyük bir öneme sahiptir. Eşya depolama seçeneğinden yararlanabilmek şirket bünyesinde sağlanmakta olan bir hizmettir. Ev ya da ofis için farklı büyüklükte depolama üniterleri mevcut olduğundan dolayı gerekli ihtiyaca göre bir alan oluşturulur. Güvenlik önlemlerinin oldukça sıkı tutulmasıyla birlikte profesyonel şirket çalışmasında müşterilerin erişimi olan anahtar ya da şifre bilgileri kullanılmaktadır.

Pin

Ev Eşyası Depolama Nedir?

Ev eşyası depolama en çok ihtiyaç duyulan depolama seçeneklerinden biridir. Hem ev sahipleri hem de kiracılar için eşyaların doğru bir şekilde saklanabilmesi açısından önem taşır. Mobilyalar, ev dekorasyon ürünleri, tablolar, halılar ve diğer eşyaların tamamı için ev eşyası depolama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Depolama yapılacak alanların iklim kontrol sistemleriyle birlikte tasarlanmış olması eşyalarla ilgili deformasyon, çürüme benzeri sorunların yaşanmasını engellemektedir. Evde yer açabilmek için ya da daha güvenilir bir koruma sağlamak isteyenler için kullanımının tercih edilmesi sayesinde farklı boyuttaki depolama üniteleri seçeneği sunulur. Depolamanın gerçekleştirilmesi işlemi ev eşyalarına uygun olarak planlandığından dolayı büyük bir titizlikle yürütülen süreçte eşyalar zarar görmemektedir. Taşıma aşamasından depolama sürecine kadar esnek sözleşmeyle birlikte süre müşteriler tarafından belirlenir.

Ofis Eşyası Depolama Nedir?

Ofis eşyaları işletmeler için daha büyük bir ofise taşınma zorunluluğu ortadan kaldırması nedeniyle maliyet değerlerinden tasarruf edebilmeyi sağlayan avantajlı bir seçenektir. Ofis eşyası depolama yapılması ofis sahiplerinin kullanılmayan eşyalarını saklayabilmelerini son derece kullanışlı hale getirmektedir. Sezonluk eşyalar için de büyük bir kullanım öneminin mevcut olmasıyla ofiste sakladıktan sonra tekrar kullanabilme fırsatını sağlanan eşyalar ofislere yerleştirilebilmektedir. Ofis eşyası depolamanın tercih edildiği ürün grupları farklılık göstermektedir. Arşivler, elektronik ekipmanlar, ofis mobilyaları, belgeler, dosyalar, sergi ve fuar ekipmanları gibi birçok eşya için ideal bir çözümdür.

Eşya Depolama Fiyatları

Depolanacak olan ürün grubuna göre ve gerekli alana göre eşya depolama fiyatları değişkenlik göstermektedir. Fiyat baz alındığında daha büyük bir alan taşınmaya göre ev ve ofis eşyalarını depolamak daha makuldür.

Eşya Depolama Hizmeti0-6 Ay Depolama Fiyatı6 Ay+ Depolama Fiyatları
Paket Depolama 240 TL190 TL
Oda Depolama Mini490 TL440 TL
1+0 Ev Eşyası Depolama Orta790 TL740 TL
1+1 Ev Eşyası Depolama Büyük1390 TL1.240 TL
2+1 Ev Eşyası Depolama Large 30 m³1.690 TL1.590 TL
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³1.940 TL1.890 TL
4+1 Ev Eşyası Depolama Maxi 50 m³2.275 TL2.150 TL

İletişim: www.mavidepolama.com.tr

Telefon iletişim: 0850 346 92 74

Oyla post

Centilmen

Stil, yaşam tarzı ve kişisel gelişim mentoru.
Yorum yapın