Straight Fit Kalıp Ne Demek?

Straight fit, dizde daralmadan belden ayak bileğine kadar düz bir şekilde kesilen giysi kalıbını ifade eder. Straight fit aynı zamanda “classic fit” olarak da bilinir. Straight fit ne çok sıkı ne de çok gevşektir. Rahat, sizi kısıtlamayan bir kesim olacak şekilde tasarlanmıştır. Çeşitli vücut tipleri için uygundur. Erkekler ve kadınlar tarafından giyilebilir.

Straight Fit Jean Nedir?

Straigh fit jean, konik veya dar kesimin aksine düz bir bacak şekline sahip olacak şekilde tasarlanmış bir Jean pantolon türüdür. Bu, pantolonun çok fazla incelmeden veya daralmadan, uyluktan ayak bileğine nispeten düz olacağı anlamına gelir. Straigh fit jean tarzı genellikle daha geleneksel veya klasik olarak kabul edilir.

Slim Straight Fit Nedir?

Slim straight fit, bir straight fit pantolon kalıbı alternatifidir. Slim straight fit, straight fit’e kıyasla daha dar bir kalıp sunmaktadır. Bu nedenle, slim straight fit daha dar ve daha uzun bir görünüm verirken, straight fit daha geniş ve daha kısa bir görünüm verir.

Straight Leg Ne Demek?

Straight leg, bel ve bacak bölgesinde straight fit olmasına rağmen, diz altından aşağıya doğru düz bir şekilde inen tasarıma sahip olan pantolonları ifade eder. Straight leg pantolonlar genellikle bel ve bacak bölgesinde benzer bir genişliğe sahip olur, böylece modern bir görünüm elde edilir. Bu kesim hem casual hem de formal olaylar için uygundur ve birçok gömlek ve ayakkabı ile kombinlenebilir.

Straight Fit Kimlere Yakışır?

Straight fit kesim giyim tarzı herkese yakışır. Bu tarz kıyafetler her bedene uyumlu olacağından, herkesin kendi vücudunun ölçülerine göre seçerek rahatlıkla kullanabileceği kalıptır.

Centilmen

Stil, yaşam tarzı ve kişisel gelişim mentoru.
Yorum yapın