Her Erkeğin Okuması Gereken Erkek Dergileri

Erkek dergileri her erkeğin aylık takip etmesi gereken Türkçe sayılarıyla yayındalar. Dergi okuma kültürünü

Erkek Dergileri Listesi

Esquire

Pin

Esquire, global erkek dergisidir. Tüm zamanların en çok satılan erkek dergilerinden biridir. ABD merkezli dergi 1932 yılında kuruldu.

Esquire dergisi; stil, yemek & mekan önerileri, otomobil, teknoloji ve yaşam içeriklerini yayınlar.

2015 yılına kadar “Dünya’nın En Seksi Kadınları” oylaması yaparak dünyanın en güzel kadınlarını oylama sonucunda belirledi ve bu alanda otorite kazandı. 2015 yılından sonra bu liste kaldırıldı.

Başarılı erkeğin yaşam kılavuzu sloganıyla yola çıkarak 25-55 yaş arasındaki erkekler için dergiler listesinde yaş skalası geniş yelpazeyi kapsayan dergi konumunda bulunur.

Konu uzmanlarının hazırladığı, okuması keyifli makalelerinden başlayarak röportajlarına kadar uzanan tüm sayfalarında özel okuyucu deneyimini yaşatıyor.

Esquire web sitesi: www.esquire.com.tr

GQ

Pin

Erkek moda dergileri denildiğinde akla ilk gelen dergilerden biri hiç şüphesiz GQ Türkiye’dir.

Erkeklerin yaşam biçimine dair detaylı bakışa sahip olan derginin dikkat çekici kapakları dergi okuma deneyimine görsellik kazandırarak zenginleştirir.

Moda, sanat, teknoloji, spor, yeme içme, sanat kategorilerinde içeriklere ulaşabilmede entelektüel yorumlarla sayfalarını şekillendiren derginin her sayısı kendine özgün içeriklere sahip.

Ünlü erkek moda dergileri isimlerinden olan GQ geçmişten günümüze erkeklerin vazgeçilmezi.

GQ web sitesi: www.gq.com.tr

Vogue Men

Pin

Türkiye dahil 19 farklı ülkede erkek modasına yön veren Vogue Men ünlü erkek moda dergileri listesinde yıllardır yerini korumayı başaran anlayışıyla okurlarına rehberlik ediyor.

Moda ve stilin sınırlarını aşarak uluslararası yeni yaşam biçimlerini keşfedebilme imkanını kazandıran Vogue Men modanın tarihine de bir bakış açısı kazandırır.

Her erkeğin sayılarını mutlaka takip etmesi gereken dergide yayınlanan tüm içerikler övgüyü hak eden detaylara sahip.

Vogue web sitesi: www.vogue.com.tr

Men’s Health

Pin

Erkek dergileri listesi içerisinde spor ve fitness konularıyla ilgili olan her erkeğe hitap eden dergi Men’s Health olur.

Erkek spor dergileri günümüzde her erkeğin oldukça yoğun talebine sahip olmasıyla fitness üzerine artan ilgiyle doğru orantılı olarak yükselişte.

Fitness, antrenman, sağlık, beslenme, sağlık, psikoloji gibi erkekleri ilgilendiren her konu hakkında aylık yayınlanan özel sayfalarıyla birlikte dolu dolu yönlendirmelere sahip.

Türkiye’de en çok satılan dergilerden biri olmasıyla da ön plana çıkarak erkeklerin kas geliştirmesine yardımcı olan yazılarıyla her sporseveri kendi içine çekmeyi başaran seviyededir.

Fitness alanında uzman isimlerin paylaştığı ipuçları bir kenara not almanızda yarar var!

Erkek spor dergisi kategorisinde uzun yıllardır aynı kalitede çizgisini korumayı başaran Men’s Health günümüz erkeklerinin sayılarını okuması gereken dergilerden biri.  

Men’s Health web sitesi: www.menshealth.com.tr

Marie Claire Men

Pin

Modern erkeğin tarzını yanıştan Marie Claire Men stilin öne çıkan detaylarını erkeklerle paylaşıyor.

Erkek giyim dergileri içerisinde dolu ve yoğun içeriğiyle okurlarının beklentilerini karşılamayı başarıyor olmasının ayrıcalığını hissettirmektedir.

Şehirli erkeğin tarzını belirlemede yol gösterici rehber olarak pek çok ünlü erkeğin tarzını da mercek altında tutarak bilinmeyenleri gün yüzüne çıkarıyor.

Marie Claire Men elinizin altında her zaman olmasını isteyeceğiniz türden bir erkek magazin dergisi.

Marie Clare web sitesi: www.marieclaire.com.tr

Muscle & Fitness

Pin

Vücut geliştirmenin kültleşmiş rehberi olan Muscle & Fitness dergisi erkeklerin aklındaki soru işaretlerini gidermeye odaklı yayınlarıyla aylık bülteninde özel konu başlıklarına yer verir.

Amerikan fitness ve vücut geliştirme dergisi 1935 yılında ilk sayısını bastığı dönemden günümüze kadar binlerce sayısıyla kas geliştirmeye ve fit kalmaya endeksli içerikleri sunar.

Erkek dergileri Türkiye yayınlarında her sayısında fitness dünyasının özel isimleriyle yapılan röportajları keyifle okumayı sağlar.

Okunması gereken erkek dergileri nedir? sorusunun ilk yanıtlarından olmasıyla spor severler için diyet, beslenme önerileriyle de oldukça içeriğini zenginleştirmektedir.

Muscle & Fitness web sitesi: www.muscleandfitness.com.tr

Hello!

Pin

Cemiyet hayatının içerisinde kendinizi bulmak ister misiniz? Hello! dergisi ünlülerin yaşamlarının merkezine ulaşabileceğiniz dergi cemiyet, yaşam ve stil dergisi unvanıyla okurlarına özel ayrıcalıkları sunar.

Erkek magazin dergisi arayışında olanlar için klasik dergi konularının daha dışında olan yazılarının her birinde ilgi çekici detayları barındırmaktadır.

Hello! Türkiye sayılarının her birinde samimi ünlü röportajlarına yer vermesiyle de kalitesinden asla ödün vermiyor.

Türkiye’nin en seçkin isimleriyle karşılıklı konuşurmuşçasına okuyacağınız içeriklerle gününüzü keyiflendirmede rol oynayan dünyaca ünlü dergidir.

Hello! web sitesi: www.instagram.com/hellodergisi

Men’s Fitness Türkiye

Pin

Vücudunu fit tutmak isteyen erkeklerin spor dergisi olarak ön plana çıkan Men’s Fitness yıllardır sahip olduğu kalitesini koruyarak özel sayılarını okurlarıyla buluşturur.

En çok yapılan fitness yanlışları, vücudu geliştirecek beslenme planları, diyet programları ve kas geliştirmeye dair diğer tüm detaylarıyla okurlarının memnuniyetini hedef alır.

“Dünyanın en fit erkek dergisi” sloganıyla yayınlarını fitness severlerle buluşturarak profesyonel sporcuların tavsiyelerinin tamamını okurlara aktarır.

Men’s Fitness Türkiye fit bir hayat sürmek isteyen erkeklerin ihtiyacı olan tüm bilgileri tek çatı altında sunar.

Erkek fitness dergisi olarak dünya çapında çok sayıda farklı ülkede yakından takip edilir.

Men’s Fitness web sitesi: www.mensfitnesstr.com

Four Four Two

Pin

Four Four Two futbol severler için 2006 yılından başlayarak Türkiye’de sunduğu yayınlarıyla birlikte en çok okunan erkek dergileri sıralamasına girmeyi başarmıştır.

Adını 4-4-2 taktiğinden alıyor olmasıyla erkek dergileri isimleri içeriğine ayna tutmayı başaran özelliktedir.

Futbol severler için nostaljik yazılardan gündemdeki futbol konularına kadar çok sayıda farklı yorumu bir araya getirmeyi başaran içeriğiyle dikkat çekici başlıklara sahiptir.

Futbolcularla yapılan özel röportajlarla birlikte futbol severlerin en çok merak ettiği konulara yanıt getiriyor olmasıyla neden spor dergileri arasında özel bir yere sahip olduğunu kanıtlar.

Four Four Two web sitesi: www.fourfourtwo.com.tr

Socrates

Futbol, Basketbol, Tenis, Bisiklet gibi farklı spor branşlarına ışık tutan editöryal içerikleriyle birlikte Socrates Dergi, erkek dergileri içerisindeki en yeni yüzlerden biridir.

Uzman isimlerin kaleme aldıkları incelemelerde sporu çok yönlü olarak ele almayı başaran objektif yorumları okumak tüm sporseverler için özel hissettiren içeriklerin fark yaratmasını sağlar.

Socrates Dergi aynı zamanda Socrates Gazete altında haftalık spor hikayelerini de okuyucularıyla dijital platformda buluşturarak ilgi çekici içerikleri sunar.

Socrates Dergi web sitesi: www.socratesdergi.com

Yacht

Pin

Denizlere ve teknelere ilgi duyan erkekler için Yacht dergisi 2006’dan günümüze sunduğu içerikleriyle bir klasik haline gelmiştir.

Aylık sayılarında denizcilik dünyasından en sıcak haberleri barındırdığı gibi bununla sınırlı kalmayarak mavi suların en çok merak edilen diğer tüm detaylarına da değinir.

Yeni tekneler, gezginler için rotalar, yat yarışları, balık avına dair bilinmesi gerekenler, sualtı dünyası gibi tüm gelişmelerden haberdar olmanızı sağlayan içerikler Yacht dergisinde sizleri karşılayacak.

Yacht web sitesi: www.yachtturkiye.com

Auto Show

Pin

Türkiye’nin 1 numaralı motor sporları dergisi olarak tanımlanan Auto Show, otomobil dünyasına ilgi duyan tüm erkekler için kült haline gelmiştir.

Otomobil sürücülerinin ihtiyaç duyacağı bilgilerin de yer aldığı aylık sayılarında yeni otomobiller, testler, sürücü deneyimleri gibi birbirinden özel yazıları aktif olarak takip edebilmek mümkündür.

Auto Show içeriğini okurken kendinizi sürücü koltuğunda hissedeceğiniz anlar olacak!

Auto Show web sitesi: www.autoshow.com.tr

Oyla post

Centilmen

Stil, yaşam tarzı ve kişisel gelişim mentoru.
Yorum yapın